Transport Joosen

Uw partner voor alle containertransport

Maak kennis met onze mensen

Bij Transport Joosen spreek je met mensen, niet met een bedrijf. Wij streven er naar al onze klanten op de best mogelijke manier te helpen. Aarzel niet ons te contacteren voor eventuele vragen. Wij zullen deze zo spoedig mogelijk beantwoorden.

Vacatures

Ben jij de juiste persoon om ons team versterken?

Solliciteer nu!

Zaakvoerder

kurt

Kurt Joosen

Zaakvoerder

Kurt.Joosen@transportjoosen.be

03 317 09 14

0495 29 04 90

Algemene bedrijfsvoering

paul

Paul Quirijnen

Algemene bedrijfsvoering

Paul.Quirijnen@transportjoosen.be

03 313 45 09

0475 24 25 46

Sales & management

yves

Yves HaudHuyze

Sales & management

Yves.Haudhuyze@transportjoosen.be

03 540 04 33

0476 75 46 08

Finance & management

John

John Smet

Finance / HR

john.smet@transportjoosen.be

03 540 04 38

Fleet manager

silhouette_man

Jelle Voets

Fleet manager

jelle.voets@transportjoosen.be

03 313 85 58

0496 94 60 51

Administratie

lynn

Lynn De Cort

Financiƫle administratie

lynn.decort@transportjoosen.be

03 317 09 16

conny

Conny De Dooy

Administratie

conny.dedooy@transportjoosen.be

03 313 85 58

AdrianaC

Adriana Cotet

Back office

adriana.cotet@transportjoosen.be

03 313 85 58

audrey

Audrey Schaut

Administratie/Facturatie/Boekhouding

audrey.schaut@transportjoosen.be

03 540 04 36

dominique

Dominique Geens

Administratie / personeel / facturatie

Dominique.Geens@transportjoosen.be

03 540 04 32

veerle

Veerle Geens

Administratie / personeel / facturatie

Veerle.Geens@transportjoosen.be

03 540 04 31

caroline

Caroline Fransen

Back-up planning

Caroline.Fransen@transportjoosen.be

03 540 04 34

lissa

Lisa De graeve

Back-up planning

Lisa.DeGraeve@transportjoosen.be

03 540 04 37

Conventionele transporten / Logistiek

eric

Eric Hoefnagels

Sales & Logistics manager

Eric.Hoefnagels@transportjoosen.be

03 540 04 30

0475 97 83 83

silhouette_man

Guy Janssens

Sales & Logistics

guy.janssens@transportjoosen.be

03 540 04 30

Planning

lode

Lode Jespers

Verantwoordelijke planning + planning 20'

Lode.Jespers@transportjoosen.be

03 317 09 10

0494 89 49 19

nielsf

Niels Franck

Planning 20'

niels.franck@transportjoosen.be

03 317 09 12

cindy

Cindy Van der Smissen

Planning 40'

Cindy.vandersmissen@transportjoosen.be

03 317 09 13

0471 45 32 33

gregory

Gregory De Ridder

Planning 40'

gregory.deridder@transportjoosen.be

03 313 85 58

0471731355

ben

Ben Jespers

Dokplanning

Ben.Jespers@transportjoosen.be

03 541 81 41

0474 60 89 32

patrick

Patrick Jansen

Dokplanning

patrick.jansen@transportjoosen.be

03 541 81 41

0495 578 455

tom

Tom Jespers

Algemene planning

Tom.Jespers@transportjoosen.be

03 317 09 11

0495 49 12 06

nielsj

Niels Jansen

Algemene planning

niels.jansen@transportjoosen.be

03 540 86 11

0472 28 98 43

yannick

Yannick Dirven

Algemene planning

yannick.dirven@transportjoosen.be

03 317 09 10

Solas wegingen

silhouette_vrouw

Natalia Chudziak

Solas wegingen

solas@transportjoosen.be

0470 201 320

Administratie / Orderverwerking

edgard

Edgard Broes

Administratie / orderverwerking

Edgard.Broes@transportjoosen.be

03 317 09 19